| KindKid17 a întrebat:

Daca fac zi de zi exercitii multe pentru brate si abdomen acasa, in cat timp se vad rezultate?

11 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Patru zile pe saptamana, ajunge. Intr.o luna se vor vedea rezultatele.

| RAY a răspuns:

Nu am de unde sa stiu cum functioneaza organismul tau nici nivelul tau de testosteron, eu consider foarte important testosteronul

| 1231242 a răspuns:

Nu se vor vedea niciodata...

| Otto19 a răspuns:

Daca faci zi de zi aceeasi exercitii nu se vede nimic, iti trebuie o pauza, muschiu creste cand faci pauza nu cand ai febra musculara

| KindKid17 explică (pentru Otto19):

Ok, atunci cat sa fie pauza si in ce intervale?

| Otto19 a răspuns (pentru KindKid17):

Lucreaza, piept, triceps, abdomen, prima zi a 2 zi lucreaza spate biceps trapez si a 3 zi picioare gambe umeri, si repeta mereu antrenamentul asta asa are timp muschiul sa se odihneasca si poti baga cadio intr-o zi si fa-ti o dieta a ta, cu grasimile necesare si restul. succes
*Gusta din placerile vieti *

| KindKid17 explică (pentru Otto19):

Proteinele sunt solutia. Pentru cardio, alerg mult, merg si fac plimbari cu bicicleta aproape zilnic

| Daria0123456789 a răspuns:

Depinde si de alti factori (dieta, somn, hidratare, stres, etc).

| KindKid17 explică (pentru Daria0123456789):

Mananc bine si beau multa apa ca stiu ca e important. Stresat nu sunt

| Mihai007005 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=e22iGjA1wzw
Gasesti pe acolo mai multe videoclipuri de genul, de fapt e un program intreg (cred :D ). Cred ca la video-urile astea se gandea si Feneus cand a raspuns.

| Anonim2019 a răspuns:

Rezultatele depind de genetica ta, pot aparea repede sau dupa ceva timp, atata timp cat iti faci antrenamentul, vei vedea schimbari pe parcurs.