| dydy8191 a întrebat:

Daca fac azi o comanda la avon de 2 produse la o persoana care se ocupa cu asa ceva(nu reprezentant-participant cumva) si peste 2 saptamana mai fac o comanda de altceva dar la alt "participant" si (normal ca voi plati ambele comenzi)are cineva vreo treaba cu mine.ca fac mai multe comenzi in mai multe parti? aceasta intrebare este pusa pentru ca ma tot contrazic cu cineva.rasp pliz. funda

Răspuns Câştigător
| Yannaa a răspuns:

Nu evident ca nu iti zice nimeni nimic poti sa iei lucruri si de la 10 reprezentantiwinking

2 răspunsuri:
| GabrielaSandica a răspuns:

Buna,
Ca si client este alegerea ta de unde iti cumperi produsele Avon. Poti cumpara produse de la un reprezentant al tau preferat sau chiar de la mai multe persoane.
Ideea este sa fii tu multumita de acel "participant" care iti aduce comanda acasa.

Gabriela Sandica
Senior Coordonator Avon si Ambasador AVON!
Pagina mea personala

| anamaria_3893 a răspuns:

Nu, nu are treaba.tu esti cea care iei decizia la cine vrei sa plasezi comanda.nu esti obligata sa dai numai la o persoana...in general, comenzile se fac in functie de simpatii si de obligatii