| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a întrebat:

Dau funda - URGENT!
Hei happy Am si eu o intrebare: Daca un produs Avon este la un pret special doar daca comanzi de la anumite pagini, si comand doua produse de la paginile respective, pot sa iau 2 produse la pret special? Sunt reprezentant si am doua comenzi de parfum Scentini in C10, dar el e 15 doar daca se comanda de la niste pagini anume. Ambele fete care au comandat au comandat si de la paginile respective. Deci, pot sa le ia pe ambele cu 15 sau unul la pret standard? Ca sa stiu ce o sa le spun si eu clientelor...

PS: Sunt noua in Avon happy

Răspuns Câştigător
| LastNight1324235436 a răspuns:

Din cate stiu eu da, poti sa dai ambelor cliente produsul cu reducere daca au facut comanda de la paginile acelea.Asta in caz ca nu scrie o suma anume de care trebuie sa faci comanda (exemplu: oferta la comandarea de produse in valoare de 50 de lei de la paginile 15 si 15 ) asta a fost doar un exemplu.

| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV explică (pentru LastNight1324235436):

Nu scrie doar de la paginile x -y si/sau z -a (exemplu). Inseamna ca pot, nu? Mercii happy