| katherine585 a întrebat:

Daca folosesc balsam pentru varuri despicate se poate indrepta parul mai bine? Si ce balsam imi recomandati?

4 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Vârfuri*
Eu mă mânjesc cu balsam pe păr (nu d-ăla de rufe), dar în primele zile după spălare am părul de zici că m-am electrocutat, apoi după câteva zile părul îşi revine la forma iniţială. Folosesc balsam din ăla Head & Shoulders cu lămâia aia pe tub, ştii tu... eu pe ăsta ţi-l recomand. Dar să nu dai cu balsam la rădăcini. Oricum, încă mai am vârfuri micuţe despicate, că am şi părul ăsta de la ceafă des. În faţă e rar, plus că am breton pe o parte şi stă mişto când luceşte. Dar în momentul ăsta, integralul păr stă mişto.

| Galatz a răspuns:

Balsam pentru varuri?

| Ramona7 a răspuns:

Buna, eu am folosit balsam pentru varfuri despicate si daca te referi daca parul se intreapta mai bine cu placa atunci nu, el are doar efectul sa le protejeze mai bine, de la wella iti recomand un balsam la cutiuta rosie care iti lasa parul foarte moale, o sa-ti placa il gasesti la coafoare, sper ca te-am ajutat happy