| zattech a întrebat:

Daca am parul ondulat natural și folosesc șampon și balsam pentru indreptare, acesta se va îndrepta?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Altele dau bani grei sa-si faca parul ondulat, iar tu vrei sa-ti indrepti podoaba data de Dumnezeu?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu

| Speranta12 a răspuns:

Nu prea in adevaratul sens al cuvantului...

| ValentinGabi a răspuns:

Ce-l mai bine încerci pe propria piele că nu ai nimic de pierdut, este posibil să meargă sau mai bine te faci mereu cu placa de îndreptat si scapi de stres

| zattech explică (pentru ValentinGabi):

Aici exista o problemă... oricât de mult m-aș îndrepta peste aproximativ o ora- o ora și jumătate îmi revine la forma genetică.Dar mulțumesc pentru sfat!happy