| rihannafox a întrebat:

Daca folosesc o protectie solara cand ma duc la solar ma protejeaza de razele emise de aparat in acelas mod cum ma protejeaza de razele emise de soare? Imi place sa fiu bronzata dar in acelas timp ma gandesc si la sanatate! happy

1 răspuns:
| IngerasulMicutz a răspuns:

Este foarte bine ca te gandesti si la sanatatea ta, nu numai la frumusetehappy
Pai razele emise de acel aparat sunt mai puternice decat razele soarelui, parerea mea este sa te duci mai bine la plaja(si asa trebuie sa folosesti o crema sa nu te arzi) decat sa te trezesti cu surprizehappy