| anonim_4396 a întrebat:

(Dau funda) as vrea ca sa ma bronzez si din pacate foarte greu ma bronzez, parca soarele nu trage la mine... daca mi-as mai pune si protectie solara ar ramane la fel. oare ce as putea face? Stiu ca statul la soare mult timp fara protectie aduce cu sine riduri... Oare ar fi bine ca sa nu imi pun nicio protectie solara dar dupa plaja sa folosesc o crema pentru fata, ca sa nu mi se faca riduri? Sau ce recomandati?

Răspuns Câştigător
| LoredanaS19 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema ca si tine, dar iti sfătuiesc sa te dai cu ulei de măsline inainte de a te pune la bronzaat si stai asa, vei vedea ca daca stai vreo 2 ore vei fi asa cum iti dorestihappy multa baftăhappy