| Emily990 a întrebat:

Daca folosesc ulei de ricin de vreo 2 ori pe saptamana, cam cati cm imi va creste parul pe luna?

Răspuns Câştigător
| xAliya a răspuns:

Parul in mod normal creste 1 cm maxim 1.5 cm iar daca folosesti ulei de ricin poti ajunge si la 2 cm pe luna cu,conditia ca parul sa fie sanatos si sa nu fie agresat termic(placa, ondulator, uscator de par) sau chimic(vopsit, decapaj, decolorari frecvente).

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Oricum nu iti creste mai mult de 1 cm pe luna dar macar iti creste sanatos

| MiruD a răspuns:

Nu stiu. Dar foloseste mai bine uleiul de argan. E mult mai bun.winking

| TeodoraTIL a răspuns:

Si uleiul de masline ajuta, dar depinde si de parul tau. Vezi cu ce iti merge mai bine si dupa o sa primesti rezultate!