Întrebare recomandată | Huurem1234 a întrebat:

Cat creste pe luna parul daca folosesc ulei de ricin?

Răspuns Câştigător
| Afdsa a răspuns:

Parul fara sa fie dat cu nici un produs creste aprox. 2 cm pe luna. Uleiul de ricin accelereaza cresterea parului dar nu exagerat de mult. Maxim 3-3, 5 cm!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mai mult de 1 cm nu creste

| andreeaoprea a răspuns:

Nu creste mai 3 cm pe luna. Eu ma dau de mult cu ulei de ricin... si in niciun caz nu creste mai mult de 1, 5 cm pe luna straight face si crede-ma si eu sunt obsedata de cresterea lui.

| ButtercuPowerPuffGirl a răspuns:

Depinde. Daca parul tau este destul de tocit si nesanatos primele saptamani o sa fie mai greu. Daca folosesti placa sau uscator iti sugererez sa renunti la ele. tot pentru a da rezultate trebuie sa te dai cu ulei de ricin de 2-3 ori pe saptamana si sa il lasi sa actioneze cam o noapte din momentul cand il aplici. daca parul creste in mod normal un centimetru pe luna (dar mie imi crestea foarte putin, inobservabil), dupa ce am incercat tratamentul a crescut cam un cm si jumatate. si mai depinde de la o persoana la alta.