| ElenaMaria1 a întrebat:

Daca imi iau mustata cu ceara dupa cat timp creste inapoi? Este mai eficienta aceasta metoda decat decolorarea?

4 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Cam o luna

| Traian a răspuns:

3 saptaman - o luna

| ssaTpu a răspuns:

Este mai eficienta... epilarea cu ceara. parul incepe sa creasca dupa minim 2 sap

| emaligia a răspuns:

Cam la doua saptamani incepe sa creasca, dar daca crezi ca nu e neaparat nevoie sa o iei, o poti doar decolora, pentru ca exista riscul f mare sa te iriti ca naiba dupa ce smulge ceara si sa-ti ramana bubite pana la urmatoare epilare happy