| anonim_4396 a întrebat:

Daca imi indepartez parul de pe picioare cu aparatul de tuns parul va creste mai gros?

P.S : Specific ca sunt baiat si am parul destul de lung si deshee hee

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Va creste la fel, poate un pic mai aspru

| diavolitadulce a răspuns:

Buna!
Intotdeauna daca il smulgi va fi tot mai rar si radacinile tot mai subtiri, daca il tai vei avea parte si de 2 fire din acelasi punct. Acum ramane la aprecierea ta!
O zi frumoasa!

| TheDarkDragon a răspuns:

Salut.Specific ca baietii epilati arata ca drecu.Si ca de obicei baietii nu is rad parul de pe picioare, decat daca e exagerat de des si lung, si nu am auzit pe nimeni sa isi rada parul de pe picioare cu masina de tuns par, desi pare o idee buna big grin.Cum vrei tu, dar am auzit ca daca te razi, iti reste mai mult.Bafta.

| cristi966 a răspuns:

Frate,ti-o spun din experienta baga masina fara nici un pic de regret...eu am ezitat acum 2 veri, dar de vara trecut ma fac cu masina! stiu lumea spune ca trebuie sa avem par da cand e prea mare e naspa, cand ne epilam e naspa! eu nu ma epilez! nu o face! baga masina fara griji...1 data la o saptamana sa faci asta! da a trecut vara ce te mai intereseaza? iti spun eu o sa fii mult mai fericit dupa ce vezi rezultatul, dar sa te iei constant.ine in afara de toamna, iarna iar in primavara te iei de la inceputul lui mai pana la finalul lui august ce mare scofala 4 luni din an

| daiipatty a răspuns:

Iti va creste unpic mai gros, dar daca te il folosesti des, nu o sa se observe laughing