| anonim_4396 a întrebat:

Daca imi usuc parul cu difuzorul il ard? :X daca il las natural nu se asaza frumos sadEu am parul ondulat. Si inca o intrebare : Uleiul de masline regenereaza parul? :X

Funda :X

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Da,părul se arde şi o să-l simţi şi la atingere mai uscat, mai aspru. Îţi sugerez să-l laşi să se usuce de la sine. Uleiul de măsline ajută, dacă poţi dă-te cu ulei şi lasă-l pe păr cât mai mult posibil, eventual o noapte, în funcţie de programul tău. Baftă!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oul, uleiul de masline si uleiul de ricin regenereaza parul. Incearca o masca pentru par facuta din toate astea. Rezultatele sunt uimitoare.

Răspuns utilizator avertizat