| KikiRiki98 a întrebat:

Cum e mai bine? Sa imi usuc parul cu uscatorul sau sa-l las sa se usuce natural?

Răspuns Câştigător
| Graphee a răspuns:

Bună Dragutzicaa,
Da, e mai normal să îl laşi să se usuce natural.
Dar iarna, eu una mi-l usuc şi cu uscătorul... Că nu pot să îl las chiar aşa ud, să răcesc. Doar puţin, nu să mi-l usuc de tot.

Baftă!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bineînţeles, că cel mai indicat este să se usuce natural.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Uscare naturală, apa de spălare să nu fie nici fiartă dar nici rece, se strânge blând în prosop părul pentru a scăpa de surplusul de apă.
Pa, pa.

| Corina a răspuns:

Cel mai sanatos par este uscatul natural.

| aliceinchains a răspuns:

E mai bine să se usuce natural, pentru că dacă îți usuci părul cu foehnul se deteriorează firele de păr. Mai ales că vine vara...nu mai e nici o problema, e soare, caldhappy.