| Lola956 a întrebat:

Daca imi vopsesc parul cu albastru de metil amestecat cu balsam,tot ma murdaresc? Daca da, cum sa fac sa nu se mai ia atat de tare pe haine si pe piele?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Incerca sa nu mai pui o cantitate atat de mare de albastru.

| bluestar23 a răspuns:

Da, te murdaresti. Eu mi-am decolorat niste suvite si mi le-am facut mov, dupa 3-4 spalari am ramas blonda. Sfatul meu este sa te vopsesti daca chiar vrei.

| aspravsgrapmRox a răspuns:

Dupa ce iti pui albastru de metil pe par inveleste parul in staniol si lasa-l asa o noapte iar a doua zi spala-ti parul.