| eusielisa a întrebat:

Cum sa-mi vopsesc parul cu albastru de metil (am parul brunet) incat sa nu se ia pe perna sau pe tricou?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Stai linistita ca nu se ia nici pe par laughing))

Pe parul meu blond deschis nu a iesit albastru (ci un verde urat), pe par brunet dai banii degeaba. Nu trebuie sa ma crezi pe cuvant, incearca.

5 răspunsuri:
| Andrei095gmr a răspuns:

Parerea mea e sa nu te vopsesti, eu am facut-o si acum se rupe parul si imi cade

| LPCTSTR a răspuns (pentru Andrei095gmr):

Eşti băiat şi te dai cu albastru de metilen în cap...
What is wrong with you?

| Andrei095gmr a răspuns (pentru LPCTSTR):

I do not know what's wrong with me =)

| LPCTSTR a răspuns (pentru Andrei095gmr):

Umm...
Eşti sigur că nu ai vrut să dovedeşti şi să evidenţiezi în acelaşi timp posesia cromozomului X prin gesturi feminine şi anume vopsirea părului?

| Andrei095gmr a răspuns (pentru LPCTSTR):

Sunt foarte sigur