| thewolf1222 a întrebat:

cate sedinte pe saptamana si cate minute sunt necesare pentru un bronz de "invidiat" la solar?!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu nu inteleg de ce n-ai profita IN PLINA VARA si sa te bronzezi natural decat sa mergi la solar unde mai e si periculos?

| thewolf1222 explică (pentru Adry05):

Tie ca femeie cum ți-ar sta cu urme de la bikini si sutien?

| Adry05 a răspuns (pentru thewolf1222):

Costumele mele de baie nu au bretele laughing Sau daca au, le dau jos (bretelele) cand ma bronzez. Liniile de bikini la fel, le dau usor in jos cand stau la bronzat ca sa nu ma bronzez cu ele. Raman nebronzate fix zonele ce nu raman vizibile indiferent de haine, si atata timp cat nu sunt vizibile in general diferentele, nu ma deranjeaza.