| XatomisX a întrebat:

Daca ma spal azi pe cap maine este ok iar poimaine este foarte murdar este normal? voi va spalati mai rar? sunt baiat si am parul lung si blond

9 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Dacă te speli din 2 în 2 zile este Ok.

| mona a răspuns:

La fel ma spal si eu pe cap...tot a 3 a zi

suntserios
| suntserios a răspuns:

De 2 ori pe saptamana. am un par gras si desi nu e murdar dupa 3-4 zile arata jegos tare

| kx123 a răspuns:

In cam 3 zile de obicei. Dar eu sunt fata, la mine din cauza placii de par.

Răspuns utilizator avertizat
| JustMeDiana a răspuns:

E normal, din cauza samponului! happy

| Phantom933 a răspuns:

Sunt baiat am parul lung dar nu blond ci negru, da este normal din cauza samponului, parul se ingrasa foarte repede in 2 zile e la fel de murdar

| Andreime a răspuns:

Si eu sunt tot la fel
Am parul blond - saten
si da parul se ingrasa cateodata apare si matreata, straight face. Trebuie sa ma spal cu 2 sampoane unul anti matreata unul pentru volum special straight face
Ma spal pe cap o data de 2 ori pe sapt, pentru ca nu este indicat sa te speli de mult ori, mai ales in cuza baietilor!

| XatomisX explică (pentru Andreime):

Nu e adevarat parul trebuie saplat cand este nevoie asa scrie si am vb si cu un dermatolog problema mea ca e prea des adica mi-e greu laughing spal uscat descurcat pieptanatlaughing