| SelenaKitt a întrebat:

Cu ce sampon pot sa ma spal ca sa am parul ondulat, cu volum si sa nu imi cada parul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred ca vei gasi un astfel de sampon sa le faca pe toate 3 odata, un sampon pentru volum sau anti cadere mai gasesti

| Mitrea_Valentina_1986 a răspuns:

Iti recomand o masca facuta in casa ca sa nu iti mai cada parul:u galbenus de ou sau doua in functie de cat de lung este parul +cateva picaturi ulei masline +jumatate de pahar rom(din ala de la baruri) stai cu masca in par 30-60 min (dupa ce iti infasori bine parul intr-un prosop) si te clatesti cu ceai de obligeana.nici eu nu am facut initial masca(am crezut ca nu va functiona dar imi cadea parul foarte tare pentru ca alaptam si acum nu imi mai cade asa mult- dar am facut masca doar de 3 sapt)