| yournameplease a întrebat:

Daca ma spal de fiecare data cu un alt sampon se intampla ceva?

Răspuns Câştigător
| Tania a răspuns:

Pai.depinde de tipul tau de par, cel mai probabil o sa faci matreata, dar daca pana acum nu ai facut matreata nu cred ca are ceva...

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai grijă să nu dezechilibrezi Ph-ul pielii!
Folosește pe cele de calitate.
Pa, pa.

| katherine09 a răspuns:

Da. Poti face matreata.

Răspuns utilizator avertizat
| ImHereForYou a răspuns:

Faci matreata

| Cineva3 a răspuns:

Nu nu se intampla nimic

| pisicutza3d a răspuns:

E posibil...depinde ce sampoane folosesti.eu ma spal doar cu head'n shoulders pentru ca este potrivit pentru parul meu...ar trebui sa folosesti un sampon potrivit pentru parul tauwinkingfunda?

| RalucutzaX a răspuns:

Pai depinde ce tip de piele ai deoarece poti sa faci matreta sau sa iti apara coji dar nu matreata unele ciudate groase si mari sau poti sa nu patesti nimic(funda?)