Întrebare recomandată | ÎngerCretin a întrebat:

Mi se intampla ceva daca imi spal parul in fiecare zi? Cu ce sampon sa ma spal pentru a-si tine volumul mai mult timp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MaryyraM a răspuns:

Nu..sigur ca nu..sompoanele pentru volum sunt facute mai mult pentru reclama.dar poti sa incerci samponul si balsamul syoss pentru volum.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu ti se intampla nimic, foloseste un sampon pentru volum nivea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu este indicat să speli părul în fiecare zi.
Foloseşte un şampon special pentru volum.
Te pup!

| AndreeaRobertica a răspuns:

Pantenne

| dianadiana222 a răspuns:

Ti se poate rari parul ..nu e prea bine odata la 2 zile e mai bine. foloseste samponul syoss

| AAAAAAAAAAAALLLLLLLLLLLLLLLEEEE a răspuns:

Nu ar trebui sa-ti speli parul in fiecare zi!

| eliele12 a răspuns:

Daca ai parul des si gras ai putea sa incerci shauma sapte plante+balsam dove. Eu asta folosesc si nu ma spal decat de 2 ori pe saptamana.

| Botosell a răspuns:

Ti se va ingrasa parul!