| IuLiAnA_9496 a întrebat:

Pot sa ma spal pe cap o data cu sampon si inca o data cu balsam sau pot sa ma spal o data cu sampon si inca o data cu sampon?(Care balsam h&s e mai bun pentru parul gras?)

Răspuns Câştigător
| Catherine a răspuns:

Pai eu cred ca e mai bine sa-l speli o data cu sampon, apoi cu balsam ca balsamul il face mai moale si mai usor de descurcat happy...

3 răspunsuri:
| missReckless a răspuns:

Buna.
Cu balsamul nu "te speli". El se aplica pe varfuri pentru a le hidrata. Daca il aplici pe radacini, ti se va ingrasa aprul mai repede.
Mai bine foloseste de 2 ori samponul si o data balsamul pe varfuri.
Pentru parul gras ar fi recomandat ceva pe baza de lamaie.

| LoRyCyKu a răspuns:

Gama H&S nu are balsamuri, se spune ca aceastea ar fi incluse in sampon.Dar iti zic eu ca pentru rezultate mai mult decat multumitoare foloseste gama Gliss Total Repair atat samponul cat si balsamul, fac minuni.

| IuLiAnA_9496 explică:

Merci.Eu sincer ma grabeam dar stiu ca balsamul se aplica si da ma spal cu h&s cu citrus fresh contine lamaie