| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am 17 ani si mi se pare ca imi cade parul. Ma spal aproape in fiecare zi deoarece practic un sport si am antrenamente in fiecare zi si cum am si parul mai mare daca nu il spal a doua zi pare "gras". Va cade si voua la fiecare spalare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Incearca sa il speli mai rarut, apoi foloseste masca de par din galbenus de ou+ulei de masline si un pic zeama lamaie, stai 3-4 ore acoperit, apoi poti face spalari la par cu frunze de nuc/pelin/urzica.
O zi frumoasa sa aihappy

Răspuns utilizator avertizat
| teodorafgm a răspuns:

Pai de aia iti cade...deoarece il speli in fiecaere zi :* happy