| Miruna0909 a întrebat:

Daca ma vopsesc in fiecare lună cu o vopsea fara amoniac, și pun si pe lungime vopsea, se poate deteriora parul? Totusi nu are oxidant.

7 răspunsuri:
| Miruna0909 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Esti cumva fata/femeie? nu mai raspundeti barbatii la intrebari pentru femei, de unde naiba sa stiti voi…

| Marius22222222222 a răspuns (pentru Miruna0909):

Pe langa că am sora mama și etc și eu ma vopseam inainte destul de des

| Marius22222222222 a răspuns (pentru Miruna0909):

Unii din noi bărbații mai citim ne mai informăm.

| Marius22222222222 a răspuns:

E posibil sa ramai cam zero în cap

| Miruna0909 explică (pentru Marius22222222222):

Esti cumva fata/femeie? nu mai raspundeti barbatii la intrebari pentru femei, de unde naiba sa stiti voi

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Miruna0909):

Daca ai pus intrebarea asteapta te sa raspunda si barbatii nu doar femeiile, daca nu i ti convine du te la salon si intreaba le pe alea dar te costă nu i ti vor spune gratis ca esti tu madam dracu