| anonim_4396 a întrebat:

Daca mergi la pensat pentru prima data la salon te doare tare?

7 răspunsuri:
| Brigitta a răspuns:

Nu foarte tare, e suportabil, durerea e mai mult in imaginatia ta, dupa o vreme ti se pare normal happy

| anonima16 a răspuns:

Doare putin` dar nu mult happy

| ladybug23 a răspuns:

Buna. Nu, deoarece durerea e suportabila si inainte te da cu o crema care calmeaza durerea. :*

| alexutzu00791 a răspuns:

Poti sa si moritongue

| drumurile a răspuns:

O sa doara putin, stii vb aia baba sufera la frumusete da stai lin ca nu mori

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Stai liniştită, durerea este suportabilă. Îţi dă înainte pe zona care urmează să fie pensată cu o cremă care mai atenuează din durere.
Pa, pa.

| Nimeni_7600 a răspuns:

@amibotea. dc minti lumea?laughing vezi poate te crede! Este o durere suportabila dar baba sufera la frumusete:*