| Letty03 a întrebat:

Pentru fete, cat de rau doare cand v-ati pensat pentru prima data?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu te doare asa tare

| MyMindRules a răspuns:

Doare putin la inceput, apoi nu mai simti nimic.winking
Bafta!

| MissDi a răspuns:

Nu doare pensatul absolut deloc cu penseta.Doar epilatul doare!

| Ciuuf a răspuns:

Pe mine m-a durut foarte tare, dar acum nu mai simt nimic. big grin

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Buna!
Te doare putin pana iti amorteste locul, apoi nu mai ai probleme. Dar ca sa nu mai ai dureri, maseaza putin spranceana inainte de a te pensa si nu o sa te mai doara.
Si ca sa nu te doara foarte tare si pe viitor este bine sa te pensezi regulat, cand apar cativa perisoari, asa vei impiedica neplacerile si durerea.
Succes!

| ๖ClaSSic a răspuns:

Dar nu trebuie sa faci "tot" dintr-o data o iei incetul cu incetul si nu doare chiar asa de tare... trebuie sa te obisnuiesti daca ma intelegi...

| CherNadya a răspuns:

Nu doare prea tare. E o durere suportabila, aproape de nesimtit.Nu-ti fa griji asta nu e un lucru ce treuie sa te ingrijoreze!

| andreea49 a răspuns:

Poi e o durere pe care o poti suporta.

| NirvanaE a răspuns:

Doare un pic, normal, dar ce sa-i faci, baba la frumusete rabda. laughing

| Gabrielaa90 a răspuns:

Nu doare tare, chiar deloc.;]