| Clara120 a întrebat:

Daca mi-as intinde parul cu placa doar o data pe saptamana(de exemplu lunea), fara sa-mi indrept varfurile credeti ca ar mai dauna atat de rau?

7 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Buna!
Poti sa iti iei un spray de protectie pentru actiunea placii, te faci cu placa 1-2 pe saptamana si te asigur ca parul tau nu va avea nicio problema.
Numai bine!

| LadyGA a răspuns:

Buna! nu o sa dauneze la fel de tare. intr adevar placa dauneaza orice ar fi. incearca sa folosesti un produs special pentru indreptat, ajuta. iti recomand gliss

| missGirlDeea a răspuns:

Iti recoman un shampon pentru indereptare da e putin in valuri parul tau dar daca e cret atunci clar ca trebuie palca si inainte de a intinde parul dala cu spay speceal. funda?

| Smilee4Mee a răspuns (pentru missGirlDeea):

Ai putea sa'mi spui cum se numeste samponul?puppy dog eyes

| missGirlDeea a răspuns:

Frutis... asta pentru par ondulat spre drept dar daca e doar putin in vluti te ajuta si nivea. sper ca te-am ajutat

| BoykaAlexandru a răspuns:

Nu. O sa daundeze cam 25% din cat dauna atunci happy Funda Terog happy MS

| OanaMariaG a răspuns:

O placa dauneaza intotdeauna...chiar daca iti indrepti parul total sau doar pe lungimea lui evitand varfurile...incerca sa ti-l aranjezi mai bine cu un uscator.