| Fillaide a întrebat:

Daca o data pe saptamana imi indrept parul cu placa il afecteaza foarte mult?

Răspuns Câştigător
| lolitagirl a răspuns:

Nu cred... dar ar trebui sa ti-l indrepti odata la o luna...sau sa folosesti lotiunii inainte si dupa ce ti-ai indreptat parul big grin.

9 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Eu ma fac si de 2-3 ori pe saptamana si nu mi s-a ars. Depinde si de par cred.

Eu zic ca nu afecteaza foarte mult, depinde si de par si de placa.

| lays a răspuns:

Eu mi-l indrept cam la 2 zile si s-a uratit foarte mult. dar altfel nu se poate pentru ca sunt tunsa bob si nu sta deloc. daca ai parul mai lung, nu te indrepta prea des, 1 data pe saptamana cred ca e bine, sau la 2 saptamani.thinking

| Petronela a răspuns:

Nu

| MadQueen a răspuns:

Nu. Doar o data pe saptamana nu happy

| laara a răspuns:

Nu. o data pe saptamana e chiar bine tongue dar nu uita balsamul

| emm a răspuns:

Pai nuhappy
dar nu ar fi rau daca ai incerca sa nu folosesti placa delocwinking

| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Isi pierde din luciu!

| doll a răspuns:

Eu mil indreptam in fiecare zi 2 ani la rind, si nu pot reda ce e din el, si acum am fost m-am frezat mai scurt si se vede putin ca parul e deteriorat, mai bine foloseste placa o data pe saptamana sau 2 ori...pentru ca pe parcurs va arata f urit, si acum imi pare f rau ca o foloseam des...

| Inger si Demon a răspuns:

Nu il afecteaza deloc.De exemplu sora mea mai mare si-l intinde o data data pe saptamana si inca nu s-a ars noar foarte putin.

FUNDA? :*