| Daniel_Cheta_1996 a întrebat:

Daca nu am sacou ce sa imi iau pe mine? Mi-am comandat da nu o venit inca, ma duc la un majorat

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti sa-ti iei un costum.
Este totusi un eveniment oficial mare, asadar imbraca-te clasic si elegant: costum sau sacou si pantalon cu dunga, camasa calcata, cravata si patofi.

| sierra1 a răspuns:

Daniel, cine e atent la ținută la un majorat (dacă nu ești fată?)
Fii bărbat, recunoaște: să fie de băut, muzică (manele?), papa, și gagici

| Andrei_Schipor_1987 a răspuns:

Ai putea sa mergi doar in camasa.Este o alternativa destul de buna tinand cont ca nu ai sacou