| AnonymousCLL a întrebat:

Am 17 ani si niciodată nu m-am bărbierit, si mustața a cam crescut... Vreau sa imi spuneți cum sa o dau jos dar sa nu imi crească mult si repede după ( acum nici nu prea creste, este la fel demult timp )
Deci cum fac sa o dau jos fără ca după sa fiu nevoit sa ma bărbieresc la câteva zile?

4 răspunsuri:
| andreigroza19 a răspuns:

Tot tu esti ala care vrea sa adoarma pe una si sa i-o traga? ...ai 17 ani.ar trebui sa incepi sa te barbieresti

| OnuOnulică a răspuns:

Folosește ceară pentru bărbierit.

| WaterDrop a răspuns:

Exista o metoda simpla. Ia cateva sticlute de Picatura si 1 rola de hartie igienica, apoi le amesteci pana se formeaza o pasta, destul de subtire sa fie si o aplici rapid pe ea. Las-o 10-20 minute si apoi scoate-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu penseta.
Esti barbat frate, barbiereste-te.