| Alllllexandra a întrebat:

Daca ochii mei par verzi uneori si caprui alteori, ce culoare ar trebui sa ma vopsesc pentru ai face sa se incline mai mult spre verde? Adica sa ii scoata in evidenta. Am tenul alb.As prefera stilul ombre dar nu stiu ce culori sa aleg.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Merge un castaniu mai inchis.
Te pup!

| qMiruq a răspuns:

Blondul scoate in evidenta mereu ochii, iar pentru tenul alb chiar se potriveste fiindca daca te vopsesti castaniu inchis, contrastul nu va iesi bine din cauza tenului, daca folosesti brunetul este aceeasi poveste si la roscat la fel, deci blondul este cea mai buna optiune sau daca nu saten deschis, deschis. Multa bafta! :*

| Miire a răspuns:

Pai in cazul asta eu ti-as sugera sa folosesti culoarea blond! Mi se pare dragut! happy

| Nicodidi a răspuns:

Eu am ochii fix asa si tenul tot asa dar nu-l las mai dau cu fond de ten dar m-am gandit sa ma vopsesc roscat am auzit ca scoate cel mai bine in evidenta ochii verzi dar si blondul adevarat! eu zic sa te vopsesti rosu la multe prietene a dat roade!happy

| Dumitru_Gabi_1994 a răspuns:

Blond ar merge cel mai binewinking