| MyYLife a întrebat:

Daca pun lamaie la varfurile arse la par ajuta la ceva?happy

4 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Nu. E ca si cum ai intreba : daca ii dau lamaie unui sobolan mort, acesta invie? Ce e stricat ramne bun stricat. Ele cad si se regenereaza oricum, cu timpul...

| OanaSimpluu a răspuns:

Da. dar te sfatui sa nu faci asta in fiecare zi. De 2-3 ori pe saptamana e perfect dar mai mult nu :* Succes.

| LikeNobodyElse a răspuns:

Nu.eu nu am auzit de asa ceva... tunde`le ...altfel ti se va face tot parul urat si ars happy

| bluesky2011 a răspuns:

Categoric ajuta.
http://raspunsuri-rezultate.blogspot.com/ Blogul meu de intrebari