| Babydragon a întrebat:

Dacă sunt vopsita negru și vreau sa ma vopsesc înapoi șaten o sa se prindă culoarea pe par fără decolorare?

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pe negru nu prinde nimic.

| MadRaven a răspuns:

Dacă părul tău e brunet închis, adică negru, n-are cum să se prindă ceva peste. Se prinde culoare mai închisă/mai puternică peste culoare mai deschisă. Ca să ajungi de la negru la șaten trebuie decolorat, măcar parțial.

| Andreeush a răspuns:

Nu ai cum.
Nu se va prinde niciodată o culoare mai deschisă pe una închisă fără decolorare.