| anonim_4396 a întrebat:

Am culoarea saten mediu, daca ma vopsesc cu saten deschis fara decolorare o sa imi iasa negru?

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

De obicei vopseaua nu iese întotdeauna aşa cum scrie pe cutie. De preferat încerci pe o şuviţă, să vezi cum prinde, şi apoi încerci pe tot părul. Dar îţi spun, e imposibil să-ţi iasă negru.

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cum sa iasa negru daca te vopsesti cu saten deschis? Poate verde sau albastru!

| AndaVr a răspuns (pentru onasis1961):

Cum sa iasa verde sau albastru laughing

| AikkoxD a răspuns:

Cum să-ţi iasă negru dacă te vopseşti cu şaten deschis? O să-ţi iasă un şaten mai spălăcit. Nu-ţi recomand să te faci cu negru, e prea dur, încearcă un castaniu închis.

| AndaVr a răspuns (pentru AikkoxD):

Vreau sa imi iasa un saten mai inchis mi.am cumparat vopseaua asta http://www.garnier.ro/......color.aspx nu vreau sa imi iasa negru de aceia am intrebat? Ce crezi :-?

| AndaVr a răspuns (pentru AikkoxD):

Ok,mersi kiss

| AikkoxD a răspuns (pentru AndaVr):

De obicei vopseaua nu iese întotdeauna aşa cum scrie pe cutie. De preferat încerci pe o şuviţă, să vezi cum prinde, şi apoi încerci pe tot părul. Dar îţi spun, e imposibil să-ţi iasă negru.