| XxAlexandruxX a întrebat:

Daca un baiat de 15 ani se epileaza pe picioare cu crema depilatoare cum ar fi(Farmec) cam in cat timp ii creste parul la loc?

6 răspunsuri:
| anyshor a răspuns:

O saptamana laughing.

| AmanoYuno a răspuns:

Cam in 2 saptamani.big grin

| 1234abcd a răspuns:

Acum depinde sunt persoane la cre le creste in 2 saptamani la altele in 1 saptamana... oricum daca iti creste un pic poti sa mai stai cateva zile neepilat ca nu e ca la noi fetele (daca creste un milimetru imediat drebuie sal indepartamhappy )

| XxAlexandruxX explică (pentru 1234abcd):

Creste normal adica cum era asa mai pufos la baieti sau mai arcos?

| 1234abcd a răspuns (pentru XxAlexandruxX):

Eee nu cred ca o sa reasaca la fel de pufos...se face un pic mai aspru

| Diia94 a răspuns:

Destul de repede. Bn ..noi fetele trebuie sa ne facem mereu, pentru ca se vede dupa cateva zile.Dau u ca esti baiat poti sta sa-ti creasca mai mult ...deci. Orqm depinde dupa fiecare, mie imi creste repede, dar am o colega care n-are treaba.