| minaj a întrebat:

Daca vine zapada, ce ziceti: credeti ca uug-urile sug apa din zapada? ma voi uda? pentru ca fata de ploaie zapada este altfel thinking

Răspuns Câştigător
| Ana_4223 a răspuns:

Pai depinde in general ugg-urile se folosesc atunci cand zapada este inghetata afara, dar depinde si de talpa lor majoritatea ugg-urilor au talpa ca papucul de casa, dar sunt si unele de calitate superioara cu talpa de cauciuc
Aceste ugg-uri din talpa de cauciuc sunt mai avantajoase, deoarece 1. poti sa le porti si cand este mocirla si cand este gheata 2.nu se toceste talpa ca la cele cu talpa din papuci de casa. funda?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred ca te vei uda

| Kasia a răspuns:

Am avut si eu ugg-uri.nu ma udam cand era zapada dar cand era ploaie sau mocirla din aia de zapada amestecata cu ploaie era cam aiurea.acum depinde si de calitatea lor

| minaj explică (pentru Kasia):

Am inteles, mersi mult!