| afrodita3333 a întrebat:

Daca vreau sa imi subtiez picioarele trebuie sa fac si exercitii sau sa tin doar dieta avand in vedere faptul ca am masa musculara destul de dezvoltata la picioare? Nu s-ar ingrosa mai mult din cauza exercitiilor?

4 răspunsuri:
| iefsul a răspuns:

Nu tocmai trebuie sa faci exercitii fizice
ex.bicicleta medicala, genuflexiuni si nu (genoflexiuni) asa cum scriu unii si inotul te ajuta sa iti mentii picioarele in forma coapse+gambe si bine inteles dieta.musculoaso happy apropo cat ai in biceps sper ca sti de glume

| Larisa_Elene_fulga_1994 a răspuns:

Nu se intampa se se ingroase picioarele din contra fa multe ex pentru picioare sh ai sa vezi rezultatele sh multa apa mai ales ca vn vara

| masoniiii a răspuns:

Alearga cat mai mult si o sa devii o subtirica dupa 30 de zile de lergat.o sa vezi ca hainele o sa iti fie mari!

| puiul34adorabil a răspuns:

Trebuie sa faci exercitii fizice