| Megan97 a întrebat:

dau funda. deci, vreau si eu un site de exercitii fizice care sa ma ajute sa subtiez picioarele in special, nu sa dezvolt masa musculara. repet vreau un site pentru slabire, subtiere, NU dezvoltarea masei musculare.

5 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Subtiere = slabire.

Deci tu ai nevoie de slabire daca vrei sa iti subtiezi piciorul.

Iar pentru slabire iti trebuie alergare si dieta.

| BiuL a răspuns:

Eu astea le fac : http://www.studentie.ro/......9-a-126364 plus geloflexiuni dar alea sunt mai mult pentru fund, plus jogging.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Stai linistita ca masa musculara nu o pui asa usor? laughing. aia ce ai tu pe picioare e grasime nu masa. cauta sa vezi ce picioare au modelele de fitness sa vezi cum arata un picior cu masa musculara

Răspuns utilizator avertizat
| NaomyNao a răspuns:

Intra pe pagina aceasta de facebook: Nutritie si Dietetica Cabinet Individual Dr Iren Alexoi` eu am incercat si o mers