| Mikysor17 a întrebat:

Daaca imi decolorez sprancenele cu apa ogixenata si dupia le vopsesc maro cu vopsea speciala pentru sprancene ar putea sa imi arda sprancenele sa imi cada apa oxigenata? pentru q le am foarte negre si parul blond si e mare diferenta.

5 răspunsuri:
| pisssssiyy97 a răspuns:

Pai sunt negre vopsite?

| Mikysor17 explică (pentru pisssssiyy97):

Nu sunt vopsite dar eu sunt burenta natural si d'aia am si sprancenele negre.

| pisssssiyy97 a răspuns (pentru Mikysor17):

Atunci trebuie sa mergi la un salon cosmetic profesionist si o sa ti le vopseasca nu e nevoie sa le decolorezi cu nimic daca e culoarea lor o vopsea buna v-a prinde

| AlexandraPink a răspuns:

Daca te duci la un salon poti sa le vopsesti cum vrei tu, dar daca faci asta acasa, de capul tau, faci o mare prostie.

| Mikysor17 explică (pentru AlexandraPink):

Pff.am fost si la coafo si de cat a incercat sa mi le vopseasca..nu a prins deloc am plecat de acolo cu ele tot negre laughing Probabil nu era priceputa cosmeticiana aia o sa ma duc la alt coafor