| Emokid9 a întrebat:

Daca vreau sa scap de parul,, frizzy" (căutați imagini pe Google daca nu știți ce zic) ar fi bine daca as folosi placa as scăpa de efect?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce rutină de îngrijire a părului ai?
Și ce produse folosești

| Emokid9 explică (pentru anonim_4396):

Vreau raspuns concret da sau nu si sa stii ca folosesc produse pentru problema mea dar intrebam daca o sa aiba efect si mai puternic sau sa arate mai bine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Emokid9):

Dacă ai fi folosit ce trebuie și l-ai fi îngrijit corect acum nu ar fi existat discuția asta.

| ĂlaRău a răspuns:

Poti sa iti razi scalpul. Sigur va da rezultate.

| Emokid9 explică (pentru ĂlaRău):

Da sigur...Cine ar face asta? eu vreau un răspuns concret în legătură cu placa nu cu rasul.

| Cx_Andreea_1992 a răspuns:

Da