| FlorinCiokan a întrebat:

Dati-mi va rog niste sfaturi in a-mi face o freza 2015 laughing, Sunt baiat evident si mi-am lasat parul lung, 7-10 cm happy As dori ceva tip creasta sa stea in sus parul... Un hair stylist pe aici sa imi spuna pasii pe care trebuie sa ii urmez ( imi ud parul, pun gel par, il usc, il indrept cu placa... ) happy Si ce sa folosesc? Gel par, fixativ, ceva ceara? Funda! happy

1 răspuns:
| byby2TPU a răspuns:

Nu sunt un hairstyle... dar iti pot da niste sfaturi... in primul rand tin sa-ti spun ca am observat la un baiat din clasa o faza prin care isi tine mereu creasta in sus {volum, stralucire, stabilitate etc}. el are ticul de asi da mereu cu mana in par ca un piepten si da in sus de cateva ori. De cand face treaba asta, parul lui mereu sta in sus. Poate iti merge si tie.
Sper ca ti-am fost de folos.
P.S. Nu se va stabiliza din prima