| FlorinCiokan a întrebat:

Hey! Vreun Hair-Stylist pe aici? Care sunt pasii pe care trebuie sa ii urmez cand trebuie sa imi fac freza si ce sa folosesc? Sunt baiat, am parul maricel, M-am uitat la clipuri pe youtube, si nu prea am inteles, Ce trebuie sa folosesc si in ce ordine? Cand pun gelu de par, dupa uscarea parului? dar fixativ? am nevoie de el? ceara e importanta? am nevoie? Multumesc!

1 răspuns:
| Bursucicapolară2 a răspuns:

Te speli pe cap cu șampon, îl usuci cu perie rotativa și cu feon și nu folosești gel sau fixativ că îți pică parul!