| anonim_4396 a întrebat:

(Dau funda) am un par drept, slab si subtire, cum i-as putea da volum fara "caldura" sau tapat. Am folosit tot genul de sampoane pentru volum,niciun rez. O alta intrebare, pentru ce se foloseste spuma de par si cum se aplica,este bine sa fie folosita des. Si inca ceva, as vrea un site cu haine pentru femei ieftine si dragute afara de starshiners, bobomoda, inpuff, dar de calitate ca acestea.pup

Răspuns Câştigător
| Stephanie20 a răspuns:

Hei, iti recomand sa te uiti la :Irina Claudia pe yt ea a facut un clip special.
Poti sa folosesti ulei de richin, ajuta. Spuma de par mai mult fixeaza parul.
Aa..si site-uri : Yoins.com, Si, H&M...sunt mai multe dar nu-mi vin acum in minte.

Sper ca te-am ajutat!

| anonim_4396 explică (pentru Stephanie20):

Multumesc mult, draga mea, dar as vrea sa stiu cum se procedeaza pe yoins.com,cum pot achizitiona produsele, cum se face plata, in cat timp ajung si cat e transportul? pup

| Stephanie20 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai iti pui in cosulet ce produse vrei sa achizitionezi si dai in euro banii in cazul in care esti in Europa, dupa spre final o sa iti apara si tara in care sa ajunga pachetul. Plata se face prin card, eu asa am facut.
Sper ca te-am ajuttat

3 răspunsuri:
| xxt0much a răspuns:

Foloseste sampon si balsam fara chimicale si parul tau isi va revenii. Produsele din comert contin chimicale si distrug keratina firului de par.Arunca o privire la produsele de pe situl asta. Eu folosesc de 3 ani si sunt multuimita de rezultat.
https://organik.ro/account/activereferal-8f00bec0e4c673ff47ee894c774e64ec