| Dyana284 a întrebat:

Dau funda+vot direct:
Am parul negru(natural), si acum 1 saptamana m-am vopsit. Trebuia sa fie un saten inchis dar mi-a iesit un saten spre roscat. M-am vopsit cu Palette-Honey brown H6. In cate luni mi se va duce vopseaua de pe par? nu imi place ca a iesit spre rosu si l-as vrea iar negru dar fara sa-l mai vopsesc.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Captoresque a răspuns:

Poate se mai duce la spălare, probabil într-o lună o să iasă roșul din păr.

| Dyana284 explică (pentru Captoresque):

Ca sa mi se duca toata culoarea, c-am cat ar trebui sa astept? 2 luni?

1 răspuns: