| MGK a întrebat:

Cum îmi pot face părul ondulat, dar fără ondulator, moaţe sau codiţe împletite, pentru că am încercat cu codiţe împletite, nu mi-au ieşit.
Dau fundă. :d

Răspuns Câştigător
| xBya a răspuns:

Te asigur ca merge, incearca http://www.youtube.com/watch?v=BLeSKaPaUOA&feature=youtube_gdata_player

2 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

CU bigudiuri dupa ce te speli pe cap sau cu placa de intins parul merge foarte bine. Cauta filmuete pe youtube si o sa vezi ca foarte usor (asta daca nu ai parul foarte moale si iti sta onadulat)

| buburuza99 a răspuns:

Bună! Când ai parul ud îți poți prinde părul într-o coadă, răsucește-l și prinde-l într-un coc. Stai așa până dimineață și vei vedea rezultatul, sau îl poți împleti în două sau mai multe codițe sau bineînțeles cu bigudiuri.
Sper că te-am ajutat. happy