| halo a întrebat:

De cand eram mica ma stiu de slaba... acum sunt la fel oare o sa ma pot ingrasa vrodata sau este in zadar. nu am tinut niciodata o dieta pentru. ca nu-mi permite timpul fiind cu scoala. voi ce credeti o sa pot sa fiu vrodata multumita de fizicul meu?

Răspuns Câştigător
| t0xic1girl a răspuns:

Si eu sunt slaba...si ce`i cu asta?
multe fete plinute vor sa arate ca noi...
deci te sfatuiesc sa nu iei tot felul de porcarii...vitamine etc.
pentru ca nu au efect.
acum ca o sa vina vara si o sa fie vacanta incearca sa mananci cat mai mult...
stiu multe fete care erau mai slabe ca mine si s.au ingrasat foarte mult iar acum nu mai stiu cum sa slabeasca.
gandeste pozitiv
daca ai fi grasa ar trebui sa te abtii la multe feluri de mancare
asa ca mananca ce poftesti si bucura-te de viata:*

5 răspunsuri:
| jolie a răspuns:

Daca esti prea slaba cauta MOSEGOR vitamine e f bun eu acum 2 luni aveam 43 gk iar acum am 52 le-am recomandat multora care aveau aceeasi problema si a functionat

| PuяpℓeMusic a răspuns:

@mihaela: ce vitamine sunt alea? pe google nu scrie nimic de elehee hee?

Si eu incerc de mult sa ma ingrasstraight face Dar mi se pare ca nu reusesc delocsigh
Incearca sa mananci chiar daca esti la scoala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand eram mai mica la fel credeam si eu. Stai linistita, ai sa vezi ca aceasta problema se va rezolva si nu e nevoie de diete sau altceva, dar cel mai bine ar fi sa faci sport pentru a te mentine in forma. Nu trebuie sa iti faci atatea probleme pentru ca multe fete ar vrea sa fie slabe.
Incearca sa te accepti asa cum esti, in fond nimeni nu e perfect si daca tu chiar iti doresti cu adevarat sa te ingrasi vei reusiwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MOSEGOR e foarte bun, incearca si ai sa fii multumita
iti garantez

| soricica a răspuns:

Asa esti tu. Si eu sunt slabuta[cel putin asa cred eu, multi imi spun ca sunt tocmai bine, dar...] 1. 70 si 52 Kg. Mananc foarte mult si nu pun nimic pe mine.
Incearca niste vitamine, nu stiu cat efect o sa aiba asupra ta, dar merita incercatbatting eyelashes
Bye:*