| candy_2919 a întrebat:

De cate ori sa aplic masca de par de la kallos? De fiecare data cand ma spal adica la 2 zile? sau 1 data pe luna sau 1 data pe saptamana? Dau funditalove struck MULTUMESC

Răspuns Câştigător
| poesia a răspuns:

1 data pe saptamana

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

In mod normal o data pe saptamana, dar este si mai bine daca iti permite timpul si buzunarul s-o folosesti o data la 2-3 zile, adica de fiecare data cand te speli.
Bafta!winking

| Me_3722 a răspuns:

Buna!
Am avut si eu, dar eu am firul de par subtire si il foloseam la 1 saptamanahappyDaca ai firul de par subtire il folosesti la 1 saptamana, si daca il ai gros la 5 zile happy