| Yukina a întrebat:

Ar ceva daca de fiecare data cand ma spal pe cap Kallos SERICAL CREMA MIDOLLO & PLACENTA adica la aprox.2-3 zile. Nu stiu de unde am auzit nu este bine, ca ar trebuie de fapt cam la 2 saptamani sa ma spal/

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O masca de par se aplica in general o data pe saptamana.
Eu nu am fost foarte incantata de acest produs. A inceput sa-mi cada parul. Se poate insa sa fi fost o simpla coincidenta. Daca observi ca-i face bine parului tau, e suplu, hidratat, matasos, se aranjeaza usor... inseamna ca e ok sa-l folosesti si asa des. happy

1 răspuns:
| ikram a răspuns:

Pai ca la orice alt produs cosmetic artrebui sa scrie pe ambalaj modul de folosire. Difera de la un produs la altul, unele masti sunt cu folosire de 2 ori pe saptamana atele o data.