| anonim_4396 a întrebat:

De ce baietii se tund scurt? baietii cu par lung mi se pare foarte masculini si sexy. fetelor voi ce parere aveti despre cei cu plete?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Prefer baietii tunsi scurt

| AngelOnEarth a răspuns:

Depinde de stilul fiecaruia. Nu vei vedea un baiat care adopta stilul office, spre exemplu, sa poarte plete. De asemenea, depinde si de gusturile fiecarei fete. Mie, personal, nu-mi plac baietii cu plete.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de fizionomia fiecaruia, unora le sta bine cu parul lung altora cu parul scurt...dar depinde si de gusturile fiecaruia, mie imi plac baietii cu par scurt

| NuAmGasitUnNume a răspuns:

Nici vorba, par dezgustatori.

| 78buc a răspuns:

Sunt baieti care le sta foarte bine cu par lung, insa totusi ii prefer pe cei cu par scurt

| MarianCristian278 a răspuns:

Pana la urma, fiecare il lasa cum vrea el.Conteaza parerea ta. Daca tie iti place sa ai par lung poti sa stai asa.De ex eu sunt baiat si am parul destul de lung.Nu il las mai mare de atat:.Si daca va intrebati, da, il am drept https://www.google.ro/......ps?/imgres