| AllTogether a întrebat:

Fetelor...baietii cu plete sau fara plete?

23 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Fara, fara, fara si iar fara, imi plac cei cu freza gen cea a lui paul wesley.

| DakotaRoyse a răspuns:

Cu plete îngrijite.

| Saya a răspuns:

Cum vor ei. FIecare se poarta cum ii place si cum ii sade bine

| thefighter1 a răspuns (pentru Saya):

Un raspuns bun..nu ca restul pupezelor

| Emmeii a răspuns:

Bunăă.

Mie nu-mi plac pletele lungi la băieţi.
Dacă depăşeşte urechea, mi se pare urât.
Ideea e să fie îngrijit.
Însă dacă arată mai bine cu plete decât fără, de ce nu?

- Atâta timp cât nu are părul mai lung ca al prietenei sale. o : -

Pa paa.

| Consumptive a răspuns:

Depinde, unora le stau chiar foarte bine pletele si fara ele nu ar mai arata la fel de bine.
Totusi sunt atrasa mai mult de baietii care au parul...intre scurt scurt si lung, sau "plete" cum spui tu.
Ceva in genul: http://i.imgur.com/w2RTc.jpg.
Ce pot sa zic acum...fiecare cu gusturile lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu spun că băieţii se tund cum le place lor şi cum le stă lor mai bine!
On topic : fără plete.
Succes!

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Pleteeeeeeeeee!

| Ella3133 a răspuns:

Depinde cat de mari sunt pletelehee hee

| kitty00 a răspuns:

Fara si ciufulit:X:X

| Inela a răspuns:

Faraa

| мızυκı a răspuns:

Depinde, trebuie si sa-i stea bine...

| Adryanna2000 a răspuns:

Cu x:

| Loveyourself a răspuns:

Depinde....eu optez pentru fara si intrelove struck

| AllTogether explică:

Majoritatea sunteti impotriva mealaughing

| Pisicutaaaa a răspuns:

Cu happy

| Nu_Are_Nume_Deea_1978 a răspuns:

Lasă fata să aibă plete.oh go on
Sunt o mulţime de frizuri noi, frumoase şi atrăgătoare. :*

| Deeutza0745 a răspuns:

Depinde la care plete te referi smug,

| BlackandWhiteMady a răspuns:

Cu plete dar nu gen Rapunzel(cam pana la baza gatului)as recomanda plete la rockeri/j-rockeri/skateboarderi si bikeri fiindca dupa parerea mea aceste stiluri semnifica o fata sau un baiat rebel/a. Oricum eu in prezent am adoptat stilul J-Rock si chiar sunt multumita fiindca nu prea vezi asa ceva mai ales in RomanialaughingE un stil care socheazabig grin.

| Katerrine a răspuns:

Cuwinking

| fatarebela a răspuns:

Faralaughing daca se poate dar daca tu il placi numai conteaza ce spun ceilaltihappy

| 1231238829 a răspuns:

La fara plete intra si cei chei? nu sunt fata... dar nu ma gasesc in nici una din cele doua categorii