| SunshineSunrise a întrebat:

De ce cand nu port sutiene si bluze normale, sânii nu mi se vad deloc? Se vad doar mameloanele fără sfarcuri si lumea crede că aia sunt sânii ca niste cherry, dar de fapt alea sunt mameloanele si nu se vede deloc sanul. Altele au sânii si mai mici decât ai mei si tot li se vad sanii rotunzi cu tot cu sferturi si mameloane si sunt sexy. Eu le am medii si se vad dubios ca se vad ca două dopuri si doar mameloanele. Nici nu se vede ca port sutien. De ce?

3 răspunsuri:
| christine99 a răspuns:

Ce frustrata laughing

| IaninaBailanno a răspuns (pentru christine99):

Are întrebări legate numai de corpul ei și de băieții care fac ceva cu ea 5 minute și după pleacă și o și lasă. Wtf